Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Logo Towarzystwa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 
tegorocznych konkursów organizowanych przez
Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej
oraz z wynikami z lat ubiegłych.

Konkursy Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej 2022/2023

Po przerwie wymuszonej pandemią powracamy do tradycji Szczecińskich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Jako pierwszy uruchomiony zostaje Szczeciński Konkurs Matematyczny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą jego XX Edycji:

Czytaj więcej...

Dyplomy dla laureatów i finalistów Szczecińskich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych organizowanych przez Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej w roku szkolnym 2019/2020

Z powodu trwającego zagrożenia epidemiologicznego
wciąż niemożliwe jest zorganizowanie uroczystego
podsumowania Konkursów
dla uczniów szkół podstawowych.

Czytaj więcej...

Zmiana godziny rozpoczęcia finału Szczecińskiego Konkursu Biologicznego.

Informujemy, że finał Szczecińskiego Konkursu Biologicznego Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej rozpocznie się nie o godz. 14.00, lecz już o godz. 10.00 we wtorek 28 stycznia 2020 r. w II LO im. Mieszka I w Szczecinie przy ul. Henryka Pobożnego 2.

Wyniki konkursów edycji 2019/2020

Szanowni Państwo 

Wobec utrzymującego się stanu zagrożenia epidemiologicznego 3 komitety organizacyjne Szczecińskich Konkursów Przedmiotowych Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej (Konkurs Historyczny, Konkurs Matematyczny, Konkurs Młodego Poligloty) zdecydowały o ostatecznej rezygnacji z przeprowadzania etapów finałowych i ustaleniu listy laureatów i finalistów na podstawie dotychczas uzyskanej punktacji przez osoby zakwalifikowane do etapu finałowego.

Ustalone w ten sposób wyniki znajdą Państwo poniżej:

Czytaj więcej...

Konkursy Towarzystwa na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej 2019/2020

Rozpoczyna się kolejna edycja Szczecińskich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Szczecińskie Towarzystwo na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej.

Zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą:

Czytaj więcej...