Ubezpieczenie NNW uczniów
II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie

W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie naszej szkoły mają możliwość objęcia ubezpieczeniem NNW w InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie polisy nr EDU-A/P numer 104387

Okres ubezpieczenia: 01.09.2021 r. – 31.08.2022 r.
Składka roczna wynosi 45,00 zł/osobę, płatna do dnia  31.10.2021 r., według instrukcji poniżej:

WAŻNE !!!

Nie płać składki na ubezpieczenie NNW
na rachunek Rady Rodziców !!!

Składkę zapłacisz na rachunek
Interrisk S.A podany w trakcie procedury on-line !

Zawarcie umowy ubezpieczenia NNW oraz płatność składki odbywa się on-line, w bardzo prosty sposób! W razie braku możliwości załatwienia sprawy elektronicznie lub innych problemów, proszę o kontakt  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Wejdź na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wprowadź numer ID: zzr9c.

Wciśnij „Sprawdź ofertę” – zostanie wyświetlony wybrany wariant ubezpieczenia dla II LO  w Szczecinie

lub

zeskanuj poniższy kod QR, który przekieruje Cię bezpośrednio do oferty ubezpieczenia dla II LO w Szczecinie

2. Kliknij w kafelek i pobierz  „Ogólne Warunki Ubezpieczenia EDU PLUS” , a następnie zaakceptuj dwa oświadczenia na dole strony
  3. Kliknij w kafelek „Kup ubezpieczenie”
  4. Wypełnij dane osoby ZGŁASZAJĄCEJ ucznia do ubezpieczenia:
    • w przypadku ucznia niepełnoletniego - opiekuna prawnego lub rodzica;
    • w przypadku ucznia pełnoletniego – dane ucznia
  5. Wypełnij dane UCZNIA/UCZNIÓW ZGŁASZANYCH DO UBEZPIECZENIA
  6. Zapłać przelewem on-line składkę na rachunek InterRisk S.A (UWAGA: nie płać na rachunek Rady Rodziców!)
  7. Certyfikat potwierdzający zawarcie ubezpieczenia NNW wraz z „Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia EDU PLUS”, otrzymasz na podany e-mail

W przypadku problemów kontakt:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.