Ubezpieczenie NNW uczniów
II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie naszej szkoły mają możliwość objęcia ubezpieczeniem NNW w InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., na podstawie polisy nr EDU-A/P numer 089187

Okres ubezpieczenia: 01.09.2020 r. – 31.08.2021 r.
Składka roczna wynosi 45,00 zł/osobę, płatna do dnia  31.10.2020 r., według instrukcji poniżej:

WAŻNE !!!

Nie płać składki na ubezpieczenie NNW
na rachunek Rady Rodziców !!!

Składkę zapłacisz na rachunek
Interrisk S.A podany w trakcie procedury on-line !

Zawarcie umowy ubezpieczenia NNW oraz płatność składki odbywa się on-line, w bardzo prosty sposób! W razie braku możliwości załatwienia sprawy elektronicznie lub innych problemów, proszę o kontakt  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Wejdź na stronę: https://klient.interrisk.pl/EduPlusOnline i wprowadź numer ID: 2zb5q. Wciśnij „Sprawdź ofertę” – zostanie wyświetlony wybrany wariant ubezpieczenia dla II LO  w Szczecinie

lub

zeskanuj poniższy kod QR, który przekieruje Cię bezpośrednio do oferty ubezpieczenia dla II LO w Szczecinie

1. Zaakceptuj na dole strony „Ogólne Warunki Ubezpieczenia EDU PLUS” i wybierz „Kup ubezpieczenie”
  2. Wypełnij dane osoby zgłaszającej ucznia do ubezpieczenia:
  • w przypadku ucznia niepełnoletniego - opiekuna prawnego lub rodzica;
  • w przypadku ucznia pełnoletniego – dane ucznia
  1. Wypełnij dane ucznia/uczniów zgłaszanych do ubezpieczenia
  2. Zapłać przelewem on-line składkę na rachunek InterRisk S.A (UWAGA: nie płać na rachunek Rady Rodziców!)
  3. Certyfikat potwierdzający zawarcie ubezpieczenia NNW wraz z „Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia EDU PLUS”, otrzymasz na podany e-mail

W przypadku problemów kontakt:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie naszej szkoły zostali ubezpieczeni polisą nr EDU-A/P 065669 w firmie InterRisk.
Składka roczna wynosi 45 zł/ osobę.
Składkę należy opłacić u wychowawcy lub na konto Rady Rodziców :

PKO Bank Polski
nr konta: 29 1020 4795 0000 9702 0307 8995

Uczniowie w trudnej sytuacji materialnej mogą być zwolnieni z opłacenia składki – proszę złożyć podanie u wychowawcy klasy.
Podstawą zawarcia ubezpieczenia jest opłacenie składki oraz podpisanie listy osób zawierających ubezpieczenia (u wychowawcy klasy).