Konkursy

“Dbaj o Zdro(w)je” - projekt z głębi serca, który przerósł wszelkie oczekiwania!

Jako grupa uczniów z klasy 2IBa, już od początku pierwszej klasy w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii” realizujemy projekt pod nazwą “Dbaj o Zdro(w)je”. W tym roku prowadzimy już drugą edycję. Nasze cele to szerzenie świadomości o zdrowiu psychicznym i zbieranie pieniędzy na różne formy terapii w Oddziale Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej szpitala “Zdroje” w Szczecinie. 

25 października 2023 roku konto na Instagramie o nazwie Make Life Harder udostępniło naszą akcję, co - przez ilość ich obserwujących, sięgającą ponad 1 mln - spowodowało bardzo dynamiczny rozwój naszego projektu. W ciągu 24 godzin na naszej zrzutce kwota wzrosła z 900 do 65 tysięcy złotych i wciąż rośnie! Jesteśmy bardzo wdzięczni za rozpowszechnianie i wsparcie naszego projektu. 

Zapraszamy całą Kadrę Pedagogiczną, Rodziców, wszystkich Uczniów, Absolwentów i Sympatyków Pobożniaka do śledzenia i wspierania naszej działalności :) Będziemy dumnie reprezentować naszą szkołę przez cały okres trwania projektu, a także w czasie gali finałowej olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Dbaj o Zdroje - dbaj o zdrowie! 

Zespół Dbaj o Zdro(w)je, czyli:

Hania J,
Maja P,
Malwina K, 
Martyna K
i Zuzia W z klasy 2IBa.

Facebook: https://www.facebook.com/dbajozdrowje/
Instagram: https://www.instagram.com/dbajozdrowje/ 
Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zrzutka: https://zrzutka.pl/vfu2es