Informacje przedmiotowe

Koduj z Gigantami 2024

Zapraszamy na warsztaty Koduj z Gigantami. Są to największe w Polsce, całkowicie bezpłatne, warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży. Mają one na celu stworzenie nowych perspektyw do rozwoju poprzez naukę programowania.

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie w naszym mieście jak i online, a trwają od 20 stycznia do 03 marca. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 18 rok życia, niezależnie od umiejętności, do wspólnej eksploracji i nauki programowania za darmo. Wszystkie informacje na temat akcji znajdują się pod adresem: www.kodujzgigantami.pl

Na bezpłatnych zajęciach uczestnicy mogą poznać m.in. takie środowiska jak Scratch, Minecraft Education czy Python, przez co mogą stanowić idealne uzupełnienie, a nawet rozszerzenie, wiedzy pozyskiwanej w ramach regularnych zajęć szkolnych.