Konkursy

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Weterani 1953-2015"

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica naszej szkoły
Aleksandra Sajko z klasy Ia,
została laureatką I miejsca
w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Weterani 1953-2015"
zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju oraz Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Serdecznie gratulujemy.

VIII Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Nautologiczny

W VIII Wojewódzkim Konkursie Geograficzno-Nautologicznym nasi uczniowie to:
Laureaci:
1 miejsce - Damian Snop kl.3e
2 miejsce - Szymon Obertas kl.2b

Wyróżnieni finaliści:
4 miejsce - Mateusz Milewski kl.2b
5 miejsce - Karol Mańkowski kl.2b

GRATULUJEMY laughing

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2015

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO
SPRACHDOKTOR 2015

Laureaci to:
Alicja Lorenc 1a
Joanna Larysz 1h
Dominika Czajkowska 1b
Karol Hajduk 2h
Agata Rotter 3b
 

Czytaj więcej...

XXX Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Konkursu:

Laureaci:
I miejsca  Krzysztof Staniszewski 2a
II miejsca  Maciej Ejsmont 3g
III miejsca  Karol Rząd 3g

finalista wyróżniony - Marcin Penno 3h
finalista wyróżniony – Filip Wantoch-Rekowski 2h

pozostali finaliści:
Fotografia całej drużynyAdrian Jóźwiak 3h
Błażej Skupin 3h
Marta Nowakowicz 2h
Wiktoria Uryszek 2g
Natalia Pizon 1h
Magdalena Kaźmierczak 2g
Michał Wabiszczewicz 1g
Jakub Smoliński 1g
Roksana Lewandowska 3h
Radosław Lewandowski 3g
Karolina Kowalczuk 3h

 

pełne wyniki

VII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych - język niemiecki

Wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych
Konkurs języka niemieckiego

Karol Hajduk 2h został laureatem konkursu zajmując w nim pierwsze miejsce!

Serdeczne gratulacje!

Gratulujemy również pozostałym reprezentantom naszej szkoły:
Viktorii Zmysłowskiej
(klasa 2b) – miejsce 17
Joannie Larysz (klasa 1h) – miejsce 18
Filipowi Łoczewskiemu (klasa 3h) – miejsce 19
Annie Gulaczyk (klasa 2h) – miejsce 24

VII Archidiecezjalny Konkurs Papieski

Informujemy, że w finale VII Archidiecezjalnego Konkursu Papieskiego uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Miejsce II : Aleksandra Smejlis z klasy 2g
Miejsce III: Krzysztof Palczewski z klasy 2IB
Miejsce V: Magda Szumska z klasy 3e

Gratulujemy

XX Konkurs Chemiczny UAM w Poznaniu

XX Konkurs Chemiczny UAM w Poznaniu

Drużyna II LO zajęła 1 miejsce,
Karol Rząd 3g zwyciężył indywidualnie,
Błażej Skupin 3h -  2 miejsce,
Maciej Ejsmont 3g - 3 miejsce,

pozostali finaliści:
Krzysztof Staniszewski 2a,
Filip Wantoch-Rekowski 2h,
Adrian Jóźwiak 3h,
Jakub Smoliński 1g,
Roksana Lewandowska 3h
.

pełne wyniki

XLVII Wojewódzki Konkurs Chemiczny

XLVII Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Laureaci:
1 lokata Karol Rząd klasa 3g
3 lokata Błażej Skupin klasa 3h

Finalista wyróżniony
Maciej Ejsmont klasa 3g

Nasza drużyna zajęła I miejsce drużynowo

Gratulujemy!

Pełne wyniki

VII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Z radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki w VII Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego:

Tomasz Szeligowski, uczeń klasy 2IB, został laureatem I miejsca,
Małgorzata Mączko, uczennica klasy 3c, została laureatką II miejsca,
Damian Snop, uczeń klasy 3e, został laureatem IV miejsca,
Marianna Sobkiewicz, uczennica klasy pre-IB, została finalistką wyróżnioną.

V Konkurs „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 12 marca 2015 r. w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Konkursie
"Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050" część plastyczna i literacka.
Uczniowie klasy 2fS uzyskali nagrody w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I  miejsce w części plastycznej – Jan Piotrowski
II miejsce w części plastycznej – Wiktoria Rogaczewska
II miejsce w części literackiej – Mateusz Śniechowski

Zwycięzcom gratulujemy !