Kadra pedagogiczna

Jolanta Jastrzębska – matematyka - dyrektor szkoły

Danuta Tondryk - j. niemiecki - wicedyrektor szkoły

Marcin Żurek - historia - wicedyrektor szkoły

Artur Stróżyński - j. angielski, j.niemiecki - wicedyrektor szkoły, koordynator matury międzynarodowej DP

Monika Chorzępa - j. angielski - koordynator matury międzynarodowej MYP


Ewa Smólska - bibliotekarz

Joanna Nicka - bibliotekarz


Agnieszka Cichocka - biologia

Sylwia Małecka - biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Katarzyna Prabucka - biologia, j. angielski

Bożena Praczkowska - biologia

Agnieszka Sagalska-Dąbek - biologia

dr inż. Małgorzata Sulik - biologia

Anna Żdan-Andrelczyk - biologia


 Danuta Borek - chemia, podstawy przedsiębiorczości

dr inż. Urszula Gabriel-Półrolniczak - chemia

Teresa Kołogrecka-Bajek - chemia

Jolanta Szostak - chemia

dr Jolanta Wolska - chemia


Paweł Kołodziński - etyka, filozofia, elementy filozofii przyrody, historia i społeczeństwo


Witold Grabowski - fizyka

Agnieszka Piotrowska - fizyka


Magdalena Laskowska - geografia

Bożena Senkowska - geografia


Maria Grygorcewicz - historia, historia i społeczeństwo, wos

Piotr Janicki - historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość, wos

Monika Marszałek - historia, historia i teraźniejszość, wos

Edyta Ostapkowicz - historia, historia i teraźniejszość, wos

Aneta Radzik - historia, historia i teraźniejszość

Grażyna Żuchlińska - historia, historia i teraźniejszość


Robert Borawski - informatyka

Magdalena Plater-Zyberk - informatyka

Ireneusz Przybyłowicz - informatyka


Karolina Brzezińska - j. angielski, TOK

Magdalena Cichocka - j. angielski

Katarzyna Frydrych - j. angielski, CAS

Beata Galenkiewicz - j. angielski

Joanna Gościmińska - j. angielski

Magdalena Janikowska-Gabryel - j. angielski, ekonomia

Martyna Klinowska - j. angielski, ekonomia, CAS, Extended Essay Coordinator

Jolanta Klucha - j. angielski

Anna Kuropatnicka-Lisowska - j. angielski

Krystyna Kwiatkowska - j. angielski, CAS Coordinator

Anna Rogala - j. angielski, TOK

Ewa Taczek - j. angielski


Joanna Behrendt - j. niemiecki, SAA Coordinator

Wioletta Demkowicz-Wilczura - j. niemiecki, Personal Project Coordinator

Joanna Dubajko - j. niemiecki

Małgorzata Furman-Szyntor - j. niemiecki

Małgorzata Olszewska - j. niemiecki

Monika Szubielska - j. niemiecki

Lidia Ułasiuk - j. niemiecki


Ewelina Brzóska - j. polski

Anna Domżalska - j. polski, nauka o kodach

Magdalena Guz - j. polski

Magdalena Jagodzińska - j. polski, nauka o kodach

Katarzyna Krzyżewska - j. polski, nauka o kodach

Agata Łukaszewska - j. polski

Ewa Madruj - j. polski

Joanna Olkusz-Guz - j. polski

Ireneusz Statnik - j. polski


dr Teresa Borkowska - matematyka

Dariusz Borowski - matematyka

Beata Chmiel - matematyka

Anna Górecka - matematyka

Magdalena Januszewska - matematyka

Anna Koniarska - matematyka

Anna Lencewicz - matematyka

Julita Monieta-Twaróg - matematyka

Teresa Nowicka-Kochaniak - matematyka

Eliza Siewruk - matematyka


Wojciech Hadowski - edukacja dla bezpieczeństwa, historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość


Magdalena Okoniewska - psycholog

Dorota Pawlonka-Szymkowiak - pedagog

Kamelia Skubisz - psycholog


Tomasz Kogut - religia

Katarzyna Lemek - religia

ks. Maciej Wagner - religia


Michał Deubel - w-f

Agnieszka Kostrzewa - w-f

Robert Król - w-f

Jolanta Lwow - w-f

Ewa Maciejewska - w-f

Maciej Wyganowski - w-f


Izabela Jadach - zajęcia artystyczne


SAA - Service as action

TOK - Theory of knowledge

CAS - Creativity Activity Service - kreatywność, działanie, służba