Stowarzyszenie Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

W listopadzie 2015 z inicjatywy nauczycieli oraz rodziców uczniów doszło do powstania Stowarzyszenia  Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.

Stowarzyszenie jest organizacją dobrowolną, samorządową i społeczną, która za cel stawia sobie wspieranie rozwoju uczniów II LO, działań inicjowanych przez nauczycieli i dyrekcję szkoły oraz pozyskiwanie funduszy na rzecz szkoły.

Stowarzyszenie opiera swoją działalność przede wszystkim na pracy społecznej ogółu członków oraz na zasadach samopomocy koleżeńskiej. Dlatego zapraszamy wszystkich do współpracy z nami.

Prezes Stowarzyszenia
Artur Stróżyński

Dane podstawowe Stowarzyszenia Przyjaciół
II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie

KRS: Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego; numer KRS: 0000587836

siedziba: ul. Henryka Pobożnego 2 , 70-507 Szczecin

nr konta: 04 1020 4795 0000 9102 0335 6383

Artur Stróżyński – prezes
Marcin Kuduk – wiceprezes
Anna Dymek – skarbnik
Adriana Banaś – członek zarządu
Ewa Maciejewska – członek zarządu
Kamil Bernard Sołtykowski – członek zarządu
Marcin Żurek – członek zarządu

Geografia i historia - kursy powtórzeniowe przed maturą

Stowarzyszenie Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie oferuje kursy powtórzeniowe z geografii i historii dla maturzystów realizujących polską podstawę programową, którzy chcieliby odświeżyć przed egzaminem maturalnym wybrane aspekty z tych przedmiotów. Kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele.

Oferta kursu z geografii i historii.

Czas trwania kursu: luty, marzec, kwiecień (10 spotkań, każde 120 minut)

Koszt kursu: 300 zł.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszone są o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. formularza zgłoszeniowego.

Wpłaty należy dokonać na rachunek Stowarzyszenia Przyjaciół II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, ul. Henryka Pobożnego 2, 70-507 Szczecin.

Numer rachunku bankowego 04 1020 4795 0000 9102 0335 6383

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko uczestnika.