II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Konkurs Chemiczny Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 16 października 2017 r. odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Na podstawie protokołów dostarczonych przez komisje szkolne ze szczecińskich gimnazjów stworzona została lista osób zakwalifikowanych do udziału w etapie rejonowym obejmującym miasto Szczecin.

Przypominamy, że etap rejonowy (dla uczniów gimnazjów szczecińskich) Konkursu Chemicznego odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mieszka I w Szczecinie (ul. Henryka Pobożnego 2) w poniedziałek 20 listopada 2017 r. o godz. 14.00.

Uczniowie biorący udział w etapie rejonowym konkursu powinni przybyć do szkoły, w której jest organizowany dany konkurs co najmniej 20 minut przed podaną godziną rozpoczęcia danego konkursu. Powinni być wyposażeni w ważną legitymację szkolną oraz długopis z czarnym wkładem.