Pamiętamy o Nich ...

W dniu 19 października 2022 r. odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Na podstawie protokołów dostarczonych przez komisje szkolne ze szczecińskich szkół podstawowych stworzona została lista osób zakwalifikowanych do udziału w etapie rejonowym obejmującym miasto Szczecin.

Przypominamy, że etap rejonowy Konkursu Chemicznego odbędzie się w szkołach macierzystych kandydatów w środę 23 listopada 2022 r. o godz. 10.00.

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w etapie rejonowym konkursu powinni zapoznać się z informacjami na temat szczegółowej organizacji tego etapu (sala lekcyjna, godzina zbiórki), które przygotuje ich Szkoła Podstawowa.