Konkursy

Konkurs FAST 2014

Uczniowi klasy 3e Arturowi Twarowskiemu
gratulujemy uzyskania tytułu
laureata II miejsca

konkursu "Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu FAST 2014"

» wyniki «

VI Konkurs Języków Obcych dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji
VI Konkursu Języków Obcych dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych 2013/2014

Maciej Szopa 3B został laureatem I miejsca
Kinga Peszko 3IB i Michał Juryniec 2IB zostali finalistami
z języka angielskiego

Karol Hajduk 1h został laureatem II miejsca
z języka niemieckiego

Więcej informacji

XIX Konkurs Chemiczny UAM dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Karol Rząd został laureatem

a drużyna II LO 
Karol Rząd 2g,
Mateusz Jeżewski 3h,
Stanisław Kaniecki 3g

zwyciężyła
w
XIX Konkursie Chemicznym UAM dla Uczniów Szkół  Ponadgimnazjalnych.

GRATULUJEMY

> wyniki <

XXIX Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Karol Rząd 2g i Mateusz Jeżewski 3h zostali laureatami
XXIX Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej

GRATULUJEMY

>>>więcej<<<

XLVI KONKURS CHEMICZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Mateusz Jeżewski 3h i Karol Rząd 2g
oraz
Maciej Żuk 3g

zostali laureatami indywidualnie i drużynowo (1 miejsce)
XVLI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

wyniki

Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2013

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
Deutschfreund 2013

Najwyższe wyniki i tytuł laureata osiągnęli

Karol Hajduk 1h
Wojciech Gątarski
1 preIB
Wiktoria Kołakowska 3b

Oto lista pozostałych uczniów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie dyplomem

za bardzo dobre wyniki   za dobre wyniki
Michał Domański
Viktoria Zmysłowska
Anna Gulaczyk
Jakub Siarkiewicz
Michał Rudzik
Agata Rotter
Ewa Kozłowska
Elżbieta Słowińska
Magda Czapka
Magdalena Grasza
  Szymon Obertas
Jagoda Ligenza
Aleksandra Grześkowiak
Karol Mańkowski
Aleksandra Kram
Paulina Majchrzak
Natalia Kowalczyk
Damian Snop

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Konkurs "Szczeciński Parnas"

Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń klasy 1c BASTIAN TYRKO zajął drugie miejsce w dziewiątej edycji konkursu Szczeciński Parnas, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Sprachdoktor 2013

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2013

20.03.2013 odbył się ogólnopolski konkurs Sprachdoktor,
w którym wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły.

Najwyższe wyniki i tytuł laureata osiągnęły

Wiktoria Kołakowska z klasy 2b oraz Magda Czapka z klasy 2h

Oto lista pozostałych uczniów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie dyplomem

za bardzo dobre wyniki

Alicja Światek 1e
Elżbieta Słowińska 2b
Michał Janowicz 3IB


za dobre wyniki

Damian Snop 1e
Zuzanna Raduszewska 1b
Helena Polasik 2b

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

V WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH JĘZYK ANGIELSKI

W V Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych 2013 - Język Angielski

laureatami zostali:
Agnieszka Bernardelli kl. 3b
Szymon Borysowski kl. 2 IB

a wyróżnionym jest:
Maciej Szopa kl. 2b

GRATULUJEMY

>>> wyniki <<<

XIV Wojewódzki Konkurs Biologiczny

W XIV Wojewódzkim Konkursie Biologicznym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych drużyna  II LO zdobyła

1  miejsce
w klasyfikacji drużynowej.

Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce - Filip Łoczewski1h
2 miejsce - Jan Brancewicz - kl. 2h
3 miejsce - Piotr Bucichowski - kl. 3h
.

gratulujemy smile