Pedagog i psycholog

Zasady ubiegania się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin

Uczniowie II LO, którzy uzyskali w roku szkolnym 2018/2019 wybitne osiągnięcia w nauce
(z wyjątkiem konkursów artystycznych i sportowych) mogą ubiegać się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin. Nie ma znaczenia czy uczeń zamieszkuje w Szczecinie, czy też nie. Ważny jest fakt nauki w szczecińskiej szkole.

Osoby kwalifikujące się prosimy o zapoznanie się z umieszczonym na stronie II LO http://lo2.szczecin.pl/  drukiem wniosku (str. 1 i str. 2) o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin i następnie:

• wysłanie do dnia 21 maja 2019 r. (wtorek) wypełnionych obu stron wniosku na adres szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., (bardzo prosimy by nazwa pliku zawierała nazwisko i imię ucznia oraz numer strony; wzór: Kowalska_Anna_str_1); prosimy o wysłanie wniosku w pliku WORD, a nie pdf lub skanu (nie potrzebujemy widoku podpisu na wniosku);
  •  wydrukowanie, podpisanie (w przypadku ucznia niepełnoletniego wniosek podpisuje rodzic) i wraz z kserokopiami  załączników (dyplomów/zaświadczeń) złożenie obu stron wniosku w sekretariacie szkoły do dnia 21 maja 2019 r. (wtorek).

W razie wątpliwości przy wypełnianiu wniosku lub gromadzeniu zaświadczeń prosimy o skonsultowanie się z opiekunem naukowym, wychowawcą lub ewentualnie z panią Danutą Borek z Komisji ds. Pracy z Uczniem Zdolnym albo z wicedyrektorem Marcinem Żurkiem.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty dla ubiegających się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin:

1. Wniosek - str.1 (zał 1),
  2. Wniosek - str.2 (zał 1),
  3. (punktacja) zał. nr 2 pkt 3 do Zasad udzielania stypendiów edukacyjnych zwanych Nagrodą Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce,
  4. lista olimpiad zwalniających z matury w r. szk. 2018-19,
  5. lista olimpiad zwalniających z egzaminów zawodowych w r. szk. 2018-19,
  6. lista olimpiad dotowanych przez MEN w r. szk. 2018-19.