Informacje przedmiotowe

Rusza Młodzieżowy Budżet Obywatelski!

Zapraszamy zespoły uczniów naszej szkoły (min. 3 osoby) do zgłaszania swoich inicjatyw w dwóch kategoriach:

1) działania miękkie (np. uroczystości szkolne, konferencje, wydarzenia tematyczne itp.) w kwocie do 2000 zł
2) działania twarde (np. doposażenie pracowni tematycznych, organizacja kącików wypoczynku, punktów recyclingu, zakupu mebli itp.) w kwocie do 6500zł

Termin składania wniosków bardzo krótki – tylko do 10.04 do godz. 22:00.

Wypełniony formularz należy przesłać do p. Karolina Brzezińskiej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybrane projekty będą musiały się zaprezentować (np. w formie plakatu) dnia 15.04.2019r.
Glosowanie nad projektami odbędzie się 17.04.2019r.
Zapraszamy do udziału – macie niepowtarzalną szansę, żeby naprawdę coś zmienić w naszej szkole!

Regulamin MBO dostępny w sali nr 11.