Informacje przedmiotowe

Konkurs Biologiczny Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 19 października 2018 r. odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Biologicznego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Przypominamy, że etap rejonowy (dla uczniów dotychczasowych gimnazjów szczecińskich) Konkursu Biologicznego odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Mieszka I w Szczecinie (ul. Henryka Pobożnego 2) w czwartek 29 listopada 2018 r. o godz. 14.00.

Uczniowie biorący udział w etapie rejonowym konkursu powinni przybyć do szkoły, w której jest organizowany dany konkurs co najmniej 20 minut przed podaną godziną rozpoczęcia danego konkursu. Powinni być wyposażeni w ważną legitymację szkolną oraz długopis z czarnym wkładem.