Obozy matematyczne online w sierpniu 2023

MAT EDUKACJA organizuje w sierpniu dwa 5-dniowe zdalne obozy dla uczniów liceum zainteresowanych przygotowaniem do udziału w Olimpiadzie Matematycznej. Obok wspólnego rozwiązywania zadań w małych grupach planujemy także organizację próbnej Olimpiady. Obóz to także doskonała okazja, by poznać koleżanki i kolegów z innych regionów Polski o podobnych zainteresowaniach.

Szczegóły można znaleźć na naszej stronie: https://matedu.pl/obozy.html

Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Dnia 23.09 o godz. 8.00 w sali A001 odbędą się szkolne eliminacje do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Osoby chętne proszone są o skontaktowanie się z nauczycielami matematyki lub bezpośrednio ze mną. Konieczne jest zabranie kolorowych długopisów.

Teresa Borkowska

Eliminacje szkolne - Olimpiada Lingwistyki Matematycznej

Dnia 28.10.2021 (czwartek) odbędą się szkolne eliminacje do Olimpiady Lingwistyki Matematycznej.

Zapraszamy na godzinę 8.15 do sal A001 lub A002.
Eliminacje potrwają 120 minut.
WAŻNE: proszę zabrać ze sobą kolorowe długopisy lub cienkopisy z wyjątkiem koloru czerwonego.

Teresa Borkowska

LXIX Olimpiada Matematyczna

Troje naszych uczniów:

Marcin Badach 3fA,
Michał Dymowski 3fR,
Marcin Wolański 3fA

zakwalifikowali się do zawodów II stopnia ( II etap) LXIX OLimpiady Matematycznej.

Gratulujemy!