Informacje przedmiotowe

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach

Serdecznie zapraszam uczniów do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach i tym samym dania szansy wykazania się wiedzą nt. biznesu i przedsiębiorczości,
a w efekcie wzięcia udziału w prestiżowym ogólnopolskim konkursie oraz otrzymania wartościowych nagród rzeczowych na ostatnim etapie Olimpiady.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt do 16.02.2018 (piątek) do godz.12.00

Danuta Borek sala 59

Zakres tematyczny Olimpiady dotyczy:
- pojęć związanych z przedsiębiorczością
- zarządzania firmą i marketingu
- zarządzania zasobami ludzkimi
- tworzenia innowacji rozwiązań
Olimpiada składa się z trzech etapów. Dwa pierwsze odbywają się poprzez platformę internetową - uczniowie przystępują do rozwiązania testu wielokrotnego wyboru - przy czym to szkoła decyduje o dokładnym dniu i godzinie odbywania się konkursu.
W załączeniu prezentacja, oświadczenie pełnoletniego uczestnika i oświadczenie opiekuna niepełnoletniego uczestnika.