Informacje przedmiotowe

Podsumowanie Dni kultury Krajów Anglojezycznych 2017

W dniach 22-24 marca odbyły się w naszej szkole Dni Kultury Krajów Anglojęzycznych.

podsumowanie Dni kultury Krajów Anglojezycznych 2017Uczniowie klas pierwszych i drugich mogli wziąć udział w konkursach plastycznym, literackim i w Quizie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. W czwartek 23 marca gościliśmy w naszej szkole panią dr Adrianę Goldman z Instytutu Anglistyki z wykładem na temat życia i twórczości Szekspira oraz z wykładem o historii brytyjskiej.podsumowanie Dni kultury Krajów Anglojezycznych 2017

W ramach prezentacji „Relacje z podróży” uczniowie klas pierwszych podzielili się z nami swoimi wspomnieniami z Nowego Yorku, Kanady, Anglii i Irlandii. Część klas drugich wzięła udział w warsztatach poprowadzonych przez pana Szymona Janickiego na temat komunikacji lotniczej.

Czytaj więcej...

VIII Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

ZAPRASZAMY
do udziału w VIII Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego.

Czytaj więcej...

41. Olimpiada Języka Angielskiego

Do etapu okręgowego 41. Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Julia Patyna 1 pre-IB
Katarzyna  Tomczyk  2IB 
Sonja Himmel  2IB
Diana Opiela 2IB
Anna Olichwer 2 IB
Maya Turostowska  2h
Marianna Sobkiewicz  3IB

Gratulujemy!

Eliminacje szkolne 41. Olimpiady Języka Angielskiego

UWAGA
Eliminacje szkolne 41. Olimpiady Języka Angielskiego
odbędą się 14 listopada 2016 roku (poniedziałek)
w sali 79 od godziny 9:00- 10:00.

Wszyscy chętni proszeni są o wcześniejsze zapisywanie się u Pani Katarzyny Frydrych (sala14).
Zapisy trwać będą do 10 listopada.