II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Dostęp do i-Dziennika

Dostęp do i-Dziennika wymaga przejścia przez dwie procedury:
rejestracji, a potem uzyskania loginu i ustanowienia hasła.

Do rejestracji potrzebne są dane z wydruku, który wręczył wychowawca.
(nie należy ich wprowadzać do pól logowania!)

Otrzymanie lub przypomnienie loginu można przeprowadzić wielokrotnie - ważne żeby podawać e-mail wprowadzony podczas rejestracji.
Ustanowienie lub zmianę hasła można przeprowadzić wielokrotnie.

Zwracam uwagę na wymagania jakie w naszej szkole MUSI spełniać hasło:

musi składać się z co najmniej 8 znaków w tym 2 duże litery2 małe litery2 cyfry.

REJESTRACJA

Odebrali Państwo osobiście od wychowawcy swojego dziecka informacje niezbędne do przeprowadzenia rejestracji. W przypadku ich zgubienia prosimy o kontakt z wychowawcą albo sekretariatem szkoły w godzinach urzędowania (tel. 91 433 61 17). Proszę wcześniej przygotować własny PESEL oraz własny e-mail.

Zapraszam do obejrzenia poniższego filmu i spróbowania przeprowadzenia procesu rejestracji zgodnie ze wskazówkami.

Po pomyślnym przeprowadzeniu rejestracji należy wykonać czynności, które są przedstawiane poniżej. Wtedy dopiero otrzymają państwo login i ustanowią swoje hasło.

Jeżeli rodzic jest jednocześnie nauczycielem w którejkolwiek ze szczecińskich szkół pracujących z i-Dziennikiem w Portalu Edukacyjnym to prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły 91 433 61 17 w godzinach urzędowania z przygotowanym własnym PESELEM oraz własnym adresem e-mail.

OTRZYMANIE LUB PRZYPOMNIENIE LOGINU
ORAZ USTANOWIENIE LUB ZMIANA HASŁA

Po dokonaniu rejestracji lub w przypadku zapomnienia loginu lub hasła należy wykonać czynności pokazane w poniższym filmie.

Hasło do systemu ustanawiane jest przez użytkownika i musi spełniać kryteria:
musi mieć co najmniej 8 znaków w tym 2 duże litery2 małe litery2 cyfry.

Jeżeli przez dłuższy czas nie otrzymają Państwo e-maila od Portalu Edukacyjnego to proszę sprawdzić w poczcie folder spam albo wiadomości-śmieci.