II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Komunikat w sprawie Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Szkolna Komisja Wyborcza powołana na mocy Zarządzenia Prezydenta Miasta Szczecin ws. Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego ogłasza wyniki głosowania ws. MBO z dni 25-26 marca 2021 roku. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne COVID-19 zostały one przeprowadzone z wykorzystaniem technik porozumiewania na odległość.

O aprobatę ubiegało się trzech wnioskodawców. Zostały odnotowane poniżej wymienione wyniki:

1. Green Pobożniak - inicjatywa wyposażenia placówki w kosze do segregacji śmieci (51 głosów, 12.9%)
  2. Period Equality - projekt zaopatrzenia toalet w szafki z materiałami higienicznymi potrzebnymi dla osób menstruujących (148 głosów, 37.5%)
  3. Study&Chill Zone - projekt polegający na stworzeniu w szkole miejsca, w którym będzie można komfortowo odpocząć między lekcjami lub pracować w grupie w odpowiednich warunkach (196 głosów, 49.6%)

Odnotowano frekwencję na poziomie 39.9%.

Szkolna Komisja Wyborcza:
Justyna Kopańska, Karine Sargsyan, Antoni Jeż