II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Zapraszamy do wzięcia udziału w V Olimpiadzie Statystycznej

Rekrutacja do V edycji Olimpiady Statystycznej trwa!!!

Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. Więcej informacji na stronie olimpiadastatystyczna.stat.gov.pl

Zdrowie i bezpieczeństwo Uczniów i Nauczycieli jest dla nas najważniejsze, dlatego też Komitet Główny OS, po konsultacjach z MEN, podjął decyzję o przeprowadzeniu zawodów I stopnia on-line w miejscu zamieszkania Uczestnika Olimpiady, czyli uczniowie napiszą test w swoich domach!

Zapraszamy do udziału!!! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: bony podarunkowe, złote indeksy na prestiżowe uczelnie, upominki i wiele innych.

Uczniowie zainteresowani udziałem w Olimpiadzie Statystycznej proszeni są o wysłanie wypełnionego formularza do Pana Roberta Borawskiego, Przewodniczącego Szkolnej Komisji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja trwa do 4 listopada. Należy się pospieszyć

5.11.2020 godz. 11:00 – Zawody Szkolne
10.12.2020 godz. 11:00 – Zawody Okręgowe
2.03.2020 godz. 11:00 – Zawody Centralne (I etap)